JAK TO VŠECHNO        ZAČALO

POZNEJTE NÁŠ TEAM

MARTIN a HONZA


DŮLEŽITÉ MEZNÍKY
 

2016 - ZROZENÍ MYŠLENKY

Na začátku byla potřeba pořídit si vlastní foliák/skleník na pěstování zeleniny pro vlastní potřeby. Jenže všechny standartní skleníky se nám zdáli nevzhledné, tak jsme hledali něco jiného.
Na Pinterestu jsme narazili na obrázky geokopulí a začali se o stavbu zajímat 


2017 - NESNADNÉ ZAČÁTKY

Dělali jsme mnoho pokusů, studovali různé návody, ale většina pokusů končila nezdarem. spotřeba dřeva byla veliká a výsledky se nedostavovali, pokusy končili většinou zvukem praskání dřeva. ale aspoň jsme si vytvořili dostatečnou zásobu dřeva na topení. Poslední výpočty se ukázaly jako téměř správné a tak se nám povedlo postavit první geodóm potažený folií. Není dokonalý, není přesný a nesnoubí krásu s elegancí, ale stojí dodnes a pevnost má stále dostatečnou na to, aby se po něm dalo lézt :). 

  

2019-2022 - PRVNÍ ÚSPĚCHY

Geostavy se zalíbily kamarádům a známým, tak jsme postavili několik foliáků a podpěrných konstrukcí. během těchto staveb jsme zdokonalili nejen naše pracovní postupy, ale zároveň jsme vylepšili zpracování dřevěných hranolů tak, aby přesně dosedly na duralové spojnice. stavba tam získala ještě větší pevnost. je dokonce možné jí přenášet. Postupně jsme stavby doplňovali o nezbytnosti jako dveře, okna s automatickým otevíráním, měnili jsme typy fólie.
   

2023 - ZALOŽENÍ s.r.o.

Začátkem roku 2023 vznikla myšlenka založit s.r.o a to se nám také v říjnu povedlo. Takže si dovolujeme nabídnout naše stavby a výrobky i Vám.